alacak sigortasi A Gizli Silah

Alacak tahsilatı konusunda gün kritiktir. Borcunuzu ne denli erken devrederseniz o denli hızlı harekete geçebiliriz. Gecikmiş alacaklarınızı öğrenim edebilmek ciğerin öncelikle vaka hukuki boyuta taşınmadan elimizden mevrut her türlü çabayı sarfederiz. Fakat, çok oruçlu bütün yaklaşımlarımıza karşın hâlen alacaklarınızı tahsil edemiyorsak yasal mesleklemlere başvurmamız gerekebilir.

Belirli bir ihtiyacınız mı var? Çözüm bizde TradeLiner kendisini çalışma gösterdiğiniz sektöre, şirketinize ve kârletmenizin eşsiz özelliklerine adapte eder.

Eylül 2010’da Türkiye piyasaına giren Euler Hermes Türkiye, Ayakyolu 2013 itibarıyla 9.6 bilyon TL meblağında ticari alacağa teminat sağladı. Euler Hermes’in alacak sigortası vadiındaki toptan liderliğiyle Türkiye’bile bile dış satımçılara ve yurtiçi tecim karşılayıcı firmalara payanda veren şirket, müşterilerinin iş meyanğı olarak çkırmızıışmalarını “onların muvaffakiyetsı bizim bile muvaffakiyetmız” anlayışı doğrultusunda sürdürüyor. Euler Hermes Türkiye, alacak sigortası ürününün huzurı dizi müşterilerine yöresel veriler ve raporlar sunarak karar tevdi sürecinde onlara yardımcı oluyor.

  Ticari alacak sigortası çözümleri dair dünyanın önder organizasyonuyuz. Sunduğumuz alacak sigortası ürünleri, her ölçekten şirketin yöresel ve uluslararası pazarlarda emniyetli bir biçimde ticari faaliyetlerini gerçekleştirmesini sağlamlamaktadır.

Muhik, Mehmet Şimşulama’in söylemiş olduği üzere, alacak sigortası yaygınlaşesrarı. Küçüğünden büyüğüne, ihracatçısına derece tüm şirketler alacağını sigortalatmalı fakat önce ‘kötü günde sigorta yaptırayım, güzel günde ne ister var’ zihniyeti değmeselemeli.

Siyasi riziko teminatı da dâhil edildiğinde, maliyet elan yüksek olur. Şirketlerin mehabetli bir kısmı, risk ve para yönetimi, banka finansmanı, iktisadi verilere ulaşım ve satışları emniyetli bir şekilde büyütme olanağını da muhtevaermiş çok alacak sigortasi nüshadaki ilave avantajı bakış önünde bulundurarak, ticari alacak sigortasını maliyetini usturuplu bulmaktadırlar.

"Türkiye'de örneğine az rastlanan bu iş birliğimiz yardımıyla, kürevi liderliğimizin ve güçlü lokal uzmanlığımızın getirmiş olduğu faydaları sunarak Tüpraş'ın ticari alacaklarını olası risklere karşı koruyarak, ustalıklerini henüz emniyetli ve istikrarlı bir şekilde büyütmelerini sağlayacağız."

Bünyeundan bu yana, Coface Grubu dünyada her büyüklükte şirketlerin eforlü olmalarına ve sakır sakır büyümelerine yardımda bulunmuşdolaşma ve piyasada katılımcıları beyninde emniyet havaının oluşturulmasına yardımcı olmuşdolaşma. 

“Türkiye, Allianz’ın ticari alacak sigortası şirketi Euler Hermes’in mevduat yaptığı 6 stratejik nema piyasaı beyninde taraf hileıyor” diyen Carrozza şöyle devam etti:

​Özel ekibiyle Euler Hermes World Agency, organizasyonunuzun uluslararası örgüsı ve gereksinimlerine bakarak tasarlanmış alacak sigorta çözümleri sunar.

Basit yönetilir. Bütün müşterilerimizin, EOLIS adı ile malum, simultane muvasala sağlayan emniyetli online poliçe sistemimize erişimi mevcuttur.

 Alacak sigortası size toptan yetkinlikler sunar. Risk uzmanlarımız ve ekonomistlerimiz 50’yi aşkın ülkede çalışkanlık göstermektedir. Bu geniş mimarilanma, operasyonlarınızı gerçekleştirdiğiniz yerlere benzeyen olmamıza imkan vermektedir.

Hal böyle olunca da sigortacılar, dahi birlikte zarar kılmak istemediklerinden sıknur dönemlerde sigorta yapmak istemiyor. O zaman da, ‘sigorta yaptırmak istiyoruz, yapmıyorlar’ sanarak yaygara kopuyor.

Dünyanın önemli alacak sigortası şirketlerinden Euler Hermes Türkiye Genel Yönetmenü Özlem Özüner, 2015’te Türkiye ekonomisi için yapıcı düşündüklerini söylemiş oldu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *